khabarbanoo.ir

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
کد خبر: ۲۷۶۷۷۳
پروانه مافی عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شهردار جدید باید در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق تهران حرکت کند.
وی در نشست ۵۱ نفره مجمع امید تهران بر ضرورت انتخاب شهرداری مقتدر دارای توانایی مطلوب در تعامل با دستگاه‌های حاکمیتی برای پایتخت تاکید کرد.

وی با تأکید بر اینکه تهران در شرایط کنونی نیاز به سکانداری با مقبولیت حداکثری در بین ذینفعان شهری دارد، گفت: تکثر ذینفعان شهری به ویژه در پایتخت به گونه‌ای است که کار برای شهردار تهران به طور کلی دشوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شورای شهر در این شرایط باید به سراغ گزینه‌ای برود که از توانایی مطلوبی در تعامل با دستگاه‌های حاکمیتی برخوردار باشد.

وی با اشاره به عدم پرداختن به توسعه متوازن و آمایش شهریِ تهران در سال‌های اخیر، تصریح کرد: تهران اگرچه به لحاظ کالبدی به طور قابل ملاحظه و محسوسی در سال‌های اخیر رشد کرده، اما این رشد به توسعه متوازنِ مناطق ۲۲ گانه شهر تهران منجر نشده، به گونه‌ای که اکنون برخی مناطق تهران بسیار برخوردار و برخی بسیار کم برخوردارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: هم اکنون شورای شهر می‌تواند با ایجاد تناسب منطقی در اعتبارات مناطق شهرداری در ۳ سال آینده، توسعه نامتوازن مناطق تهران را دست کم تعدیل کند.
منبع: ایکانا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
با کدامیک از گزینه های زیر بیشتر موافقید؟
با حضور زنان در مسابقات جام جهانی والیبال راه برای حضور زنان در تمامی مسابقات ورزشی هموار شد.
حضور زنان در ورزشگاه ها یک موضوع فرعی است، در حوزه زنان مسایل مهمتری وجود دارد.
حضور زنان در ورزشگاه صرفا ساختار مردانه اجتماع را به چالش می کشد و گره ای از مشکلات زنان باز نمی کند.
حضور زنان در ورزشگاه یک حرکت نمادین برای به رسمیت شناخته شدن حقوق احتماعی زنان از سوی جامعه مردسالار ایران است.