khabarbanoo.ir

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر: ۲۷۵۷۸۹
زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در بررسی بودجه ۹۷ شهرداری تهران، گفت: کارکنان شهرداری کارکنان خدوم وزحمت‌کشی هستند که باید دیده شوند.

کمیسیون برنامه و بودجه شورا طبق بند ۱۰ تبصره ۴ لایحه بودجه ۹۷ شهرداری تهران پیشنهاد کرد هرگونه تسهیلات مالی و وام از محل منابع بودجه عمومی و بودجه سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته به کارکنان و مدیران ممنوع شود.

زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در دفاع از کارکنان شهری پیشنهاد به حذف این بند داد و گفت: کارکنان شهرداری کارکنان خدوم وزحمت‌کشی هستند که باید دیده شوند.

وی ادامه داد: در برف اخیر بسیاری از نیرو‌های خدمات شهری تلاش شبانه روزی کردند، اما به جای اینکه بگوییم دستتان درد نکند، خستگی را به تن این نیرو‌ها گذاشتیم و گفتیم شهرداری نتوانست در این مدت کاری کند.

نوری اضافه کرد: چگونه است که در تبصره ۵ به شهردار تهران اجازه داده می‌شود به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک بلاعوض کند، اما وام برای کارمندان شهرداری که قابل بازگشت است و حساب مشخصی دارد، حذف می‌شود.

عضو شورا تاکید کرد: کارمندان شهرداری با دریافت ۵ یا ۱۰ میلیون تومان وام مشکلی از مشکلاتش حل می‌شود. با برقراری این بند در تبصره ٥ زمینه فساد ایجاد می‌شود! بنابراین درخواست میکنم با حذف این بند، کارمندان شهرداری تهران را مورد توجه و حمایت قرار دهید.

در ادامه این بند با رای اعضا حذف شد.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
با کدامیک از گزینه های زیر بیشتر موافقید؟
با حضور زنان در مسابقات جام جهانی والیبال راه برای حضور زنان در تمامی مسابقات ورزشی هموار شد.
حضور زنان در ورزشگاه ها یک موضوع فرعی است، در حوزه زنان مسایل مهمتری وجود دارد.
حضور زنان در ورزشگاه صرفا ساختار مردانه اجتماع را به چالش می کشد و گره ای از مشکلات زنان باز نمی کند.
حضور زنان در ورزشگاه یک حرکت نمادین برای به رسمیت شناخته شدن حقوق احتماعی زنان از سوی جامعه مردسالار ایران است.