khabarbanoo.ir

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر: ۲۷۵۷۶۱
معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با انتشار عکسی مربوط به سفر سال گذشته در آلمان و دست دادن با خانم «باربارا هندریکس» وزیر محیط زیست آلمان، در حساب توئیتری خود نوشت: تلاش سازمان یافته ای برای تخریب ادامه دارد.
وی نوشته است: این عکس و فیلم‌ها مربوط به سفر سال گذشته من به آلمان و دیدار و امضای تفاهم نامه همکاری با خانم باربارا هندریکس وزیر محیط زیست آلمان است.
«تهمت‌ها از همان موقع شروع شد، ولی ما برای اجرای آن اقدام کردیم و در موضوعاتی مانند پسماند، کارگاه تبادل تجربه وفناوری برگزار شد.»
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه تصاویر و فیلم این جلسه با هدف القاء دروغ مبنی بر دست دادن اینجانب با یک مرد اخیرا برای چندمین بار منتشر شده است، تصریح کرده است: برخی افراد تحت تاثیر این شانتاژ خبری قرار می‌گیرند؛ در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک خانمی به من اعتراض کرد که چرا با آن مرد دست دادم!
معصومه ابتکار (رئیس وقت سازمان محیط زیست) سال گذشته (۱۴ مهرماه سال ۱۳۹۵) برای امضای بیانیه مشترک همکاری‌های زیست محیطی، دیدار با مقامات، حضور در همایش اقتصادی و معرفی فرصت‌های همکاری با شرکت‌های صنعتی در زمینه محیط زیست به ویژه مدیریت پسماند و بازدید از کارخانه مدیریت پسماند‌های پتروشیمی (BASF) و موسسه تغییرات آب و هوای آلمان (Potsdam) به برلین سفر کرده بود.
در این دیدار اعلام شد که همکاری‌های زیست محیطی ایران و آلمان با امضای بیانیه مشترک بین معصومه ابتکار، رئیس حفاظت محیط زیست ایران و خانم باربارا هندریکس، وزیر فدرال محیط زیست آلمان شتاب می‌گیرد.
منبع: ایرنا
برچسب ها: معصومه ابتکار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
با کدامیک از گزینه های زیر بیشتر موافقید؟
با حضور زنان در مسابقات جام جهانی والیبال راه برای حضور زنان در تمامی مسابقات ورزشی هموار شد.
حضور زنان در ورزشگاه ها یک موضوع فرعی است، در حوزه زنان مسایل مهمتری وجود دارد.
حضور زنان در ورزشگاه صرفا ساختار مردانه اجتماع را به چالش می کشد و گره ای از مشکلات زنان باز نمی کند.
حضور زنان در ورزشگاه یک حرکت نمادین برای به رسمیت شناخته شدن حقوق احتماعی زنان از سوی جامعه مردسالار ایران است.