خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

یک متخصص تغذیه با بیان اینکه نباید کودکان را وادار به تغذیه اجباری کرد، عنوان کرد: والدین از اجبار کودکان برای تغذیه پرهیز کنند و مواد مغذی و مورد نیاز رشد و نمو کودکان را در قالب غذاهای مورد علاقه آنان به تدریج تشویق کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

تاریخ : 1396/09/03
ساعت : 11:20 صبح

یک کارشناس ارشد بهداشت روان با اشاره به نمودهای غیرظاهری پرخاشگری کودکان مانند نقاشی‌هایشان و بازی‌هایی که آنها انجام می‌دهند گفت: زمانی که کودک برای به دست آوردن هدفی شروع به پرخاشگری می‌کند والدین باید در مقابل او مقاومت به خرج دهند و با آغاز پرخاشگری بلافاصله درخواست او را نپذیرند.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/09/03
ساعت : 9:46 صبح

همشهری آنلاین: عضو انجمن جراحان ارتوپدی اطفال با اشاره به اینکه اگر بعد از جراحی، کلاب فوت عود کند، درمان آن بسیار پیچیده می‌شود، گفت: از هر هزار نفر نوزاد متولد شده ۳ تا ۴ نفر مبتلا به پاچنبری مادرزادی می‌شوند.

منبع : همشهری

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح

عضو انجمن جراحان ارتوپدی اطفال با اشاره به اینکه اگر بعد از جراحی، کلاب فوت عود کند، درمان آن بسیار پیچیده می شود، گفت: از هر هزار نفر نوزاد متولد شده 3 تا 4 نفر مبتلا به پاچنبری مادرزادی می شوند.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 8:00 بعد از ظهر

گروه فرهنگی: طراح بازی «طعم پیاده‌روی اربعین» گفت: اجرای مناسبت‌های مذهبی در قالب بازی، علاوه بر اینکه خاطره خوبی را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند، باعث آشنایی غیر مستقیم آنها با مفاهیم دینی نیز می‌شود.

منبع : ایکنا

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 3:10 بعد از ظهر

تهران- ایرنا- دبیرعلمی ششمین کنگره راینولوژی ایران با تاکید بر درمان اختلال خواب کودکان در دوران کودکی اظهار کرد: درصورتی که متخصصان انجام جراحی برداشتن لوزه سوم را برای رفع این اختلال توصیه کنند اما این عمل به تعویق بیافتد، بیمار با مشکلاتی مانند اختلال در رشد هوشی و جسمی ومشکلات قلبی مواجه خواهد شد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 5:35 بعد از ظهر

عضو انجمن جراحان ارتوپدی اطفال با اشاره به اینکه اگر بعد از جراحی، پاچنبری در کودک عود کند، درمان آن بسیار پیچیده می شود، گفت: از هر هزار نفر نوزاد متولد شده 3 تا 4 نفر مبتلا به پاچنبری مادرزادی می‌شوند.

منبع : خبرگزاری فارس

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 10:55 صبح

عضو انجمن جراحان ارتوپدی اطفال با اشاره به اینکه اگر بعد از جراحی، کلاب فوت عود کند، درمان آن بسیار پیچیده می شود، گفت: از هر هزار نفر نوزاد متولد شده ۳ تا ۴ نفر مبتلا به پاچنبری مادرزادی م

منبع : خبرگزاری مهر

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 9:28 صبح

تهران-ایرنا-عضو انجمن جراحان ارتوپدی اطفال با اشاره به اینکه دردنیا از هر هزار نوزاد متولد شده 3 تا 4 نفر مبتلا به پاچنبری ( کلاب فوت) هستند، گفت:اگربعد ازجراحی، این بیماری عود کند درمان بسیار پیچیده می شود.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/01
ساعت : 12:08 بعد از ظهر

همشهری آنلاین: یک تازه‌مادر حتی بدون نگرانی درباره دادن دارو به نوزادش هم به اندازه کافی استرس دارد.

منبع : همشهری

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح


تبلیغات

همایش ملی زن و روابط عمومی

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft