خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: برای اشتغال جوان‌های تحصیل کرده خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در بخش های پرورش ماهی در قفس، میگو و کشاورزی گلخانه ای با حوزه اقتصادی کمیته استان همکاری می کنیم.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/02
ساعت : 12:53 بعد از ظهر
image

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران، حدود ٨٠ درصد از کارکنان بخش بازرگانی و خدمات را کارکنان مرد و ٢٠ درصد را کارکنان زن تشکیل می‌دهند.

منبع : خبرگزاری کار ایران - ایلنا

تاریخ : 1397/09/01
ساعت : 12:00 صبح

همشهری آنلاین: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری تا پایان برنامه ششم ۳۰ درصد مشاغل مدیرتی باید در اختیار زنان باشد و نیز سن مدیریتی کشور باید هشت سال جوان‌تر شود

منبع : همشهری

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح

خبرگزاری شبستان: مشاور امور بانوان و خانواده وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای فروش محصولات نیازمند راه اندازی نهضت کارآفرینی در زمینه بازرگانی و تجارت هستیم، گفت: در شرایط کنونی آموزش تجارت الکترونیک برای همه به ویژه زنان لازم است.

منبع : شبستان

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح
image

کلثوم غفاری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: بانوان گلستانی برای ارائه محصولات و تولیدات خود به بازارچه دائمی نیاز دارند. وی همچنین گفت: یکی از مشکلاتی که بانوان کارآفرین سراسر استان به ویژه مناطق مرزی و کوهستانی دارند مشکل بیمه است.

منبع : خبرگزاری مهر

تاریخ : 1396/08/30
ساعت : 12:00 صبح

تهران - ایرنا - مدیر کل امور بانوان استانداری تهران با اشاره به اهمیت فضای مجازی و رسانه های دیجیتال گفت: کسب و کار و اشتغالزایی بانوان در فضای دیجیتال اخیرا با رونمایی از سامانه ' حامی بانو' این استانداری، رونق گرفت.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/08/26
ساعت : 11:28 بعد از ظهر
image

ایرنا-چابهار-مهمترین و معروف‌ترین صنایع دستی زنان و مردان هنرمند سواحل مکران(چابهار وکنارک) ساخته شده از صدف دریایی است که با ضرافت خاصی بیش از 100 نوع صنایع دستی نظیر انواع تابلو، مجسمه آبزیان دریایی و اشیاء گوناگون تزئینی را تولید و به فروش می‌ رسا

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/08/25
ساعت : 12:00 صبح

تهران - ایرنا - مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران از اجرای طرحی به منظور توانمند سازی زنان روستایی در تشکیل صندوق های خرد در سه شهرستان حوضه آبریز دریاچه ارومیه خبر داد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/08/25
ساعت : 12:48 بعد از ظهر
image

شهرکرد- ایرنا- همزمان با فصل پائیز و زمان برداشت محصولات کشاورزی، شاهد حضور بانوانی در زمین های کشاورزی هستیم که علاوه بر ایفای نقش مادری و لطافت زنانه، ناچار به انجام کارهای سخت و طاقت فرسای مردانه هستند.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1397/08/23
ساعت : 12:00 صبح

موسسه حجاب و عفاف بنیتا برای اولین بار در کشور موفق به تولید چادر مشکی با خاصیت‌های منحصر به فرد با استفاده از فناوری نانو شد.

منبع : خبرگزاری فارس

تاریخ : 1396/08/22
ساعت : 5:18 بعد از ظهر


تبلیغات

همایش ملی زن و روابط عمومی

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft