خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

به نظر ژاپنی‌ها همه کودکان توانایی یادگیری مطالب را دارند و تلاش، پشتکار و انضباط شخصی، موفقیت تحصیلی را تعیین می‌کند نه توانایی علمی ، در واقع به عقیده آنان مطالعات و عادت‌های رفتاری آموزشی هستند .

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/06/31
ساعت : 5:55 بعد از ظهر

کوالالامپور- ایرنا- «سیده فاطمه مقیمی»کارآفرین موفق ایرانی چهارشنبه شب نخستین جایزه زنان کارآفرین جهان اسلام (رانیا)را به خود اختصاص داد و این جایزه را در کوالالامپور و در حاشیه هشتمین کنفرانس و نمایشگاه تجارت جهان اسلام از همسر «نجیب تون رزاق» نخست وزیر مالزی دریافت کرد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/06/30
ساعت : 5:23 صبح
image

کوالالامپور- ایرنا- 'سیده فاطمه مقیمی' کارآفرین موفق ایرانی چهارشنبه شب نخستین جایزه زنان کارآفرین جهان اسلام را به خود اختصاص داد و این جایزه را در کوالالامپور و در حاشیه هشتمین کنفرانس و نمایشگاه تجارت جهان اسلام از همسر 'نجیب تون رزاق' نخست وزیر مالزی دریافت کرد. مراسم اهدای جایزه 'رانیا' که برای نخستین بار توسط سازمان همکاری اسلامی به زنان موفق جهان اسلام اختصاص یافته است چهارشنبه شب در محل 'مرکز تجارت جهانی پوترای' کوالالامپور و در جریان هشتمین کنفرانس و نمایشگاه تجارت جهان اسلام به 7 زن موفق جهان اسلام در عرصه های مختلف داده شد و 'مقیمی' زن کارآفرین ایرانی موفق به دریافت آن شد.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/06/29
ساعت : 11:44 بعد از ظهر

غرفه‌های محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های شهرداری تهران در بوستان گفتگو، این روزها میزبان یازدهمین «نمایشگاه زنان و تولید ملی» است. نمایشگاهی که به گفته مدیران با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش مراکز کوثر برپا می‌شود. ترافیک سنگین خیابانهای منتهی به محل برگزاری نمایشگاه نشان دهنده استقبال گسترده از نمایشگاهی هستند که به گفته ستاد توانمندسازی شهرداری تهران، سالی دو بار برگزار و زمینه اشتغال بیش از3000 زن سرپرست خانوار را فراهم می‌کند.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/06/29
ساعت : 4:50 صبح

منبع : خبرگزاری کار ایران - ایلنا

تاریخ : 1396/06/27
ساعت : 4:33 بعد از ظهر

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان از در دست ایجاد بودن ۳۳۴۸ شرکت تعاونی زنان  خبر داد و گفت: این شرکت‌های تعاونی ۳۹ هزار و ۵۹۹ فرصت شغلی ایجاد می‌کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

تاریخ : 1396/06/26
ساعت : 2:28 بعد از ظهر

مهرماه‌سال گذشته وزارت کار بخشنامه خوشحال‌کننده‌ای برای مادرانی که کودک شیرخوار دارند، ابلاغ کرد.

منبع : همشهری

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح

خبرگزاری شبستان:مدیر کل امور بانوان استانداری تهران بر لزوم راه اندازی یک واحد بین المللی مرکز مشاوره تلفنی کارآفرینان تاکید کرد وافزود: در صورت راه اندازی این سامانه ،سرمایه گذار خارجی برای دریافت پاسخ سوالات خود درداخل ادارات کشور ما معطل نمی ماند.

منبع : شبستان

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح

این قانون، حتی مساله اشتغال را حل نمی‌کند چرا که مساله اشتغال با جایگزینی یک میلیون نیروی کار خانم‌ها حل نمی‌شود و مشکل اساسی اشتغال در کشور به ساختارهای اقتصادی برمی‌گردد و مادامی که این ساختارها اصلاح نشوند، امکان خلق شغل جدید در مقیاس‌های مورد نظر وجود ندارد.

منبع : اعتماد

تاریخ : 1396/06/26
ساعت : 4:30 صبح

سنندج - ایرنا - رئیس هیات مدیره انجمن زنان مدیر کارآفرین کشور تقویت شبکه ارتباطی زنان کارآفرین با موسسات غیر دولتی بمنظور هم افزایی در ترویج فرهنگ کارآفرینی در سراسر کشور ضروری برشمرد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/06/26
ساعت : 12:52 صبح


تبلیغات

همایش ملی زن و روابط عمومی

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft